fbpx
Zadzwoń do nas : 795 562 739
Kampanie Google Ads i SEO

Content Marketing

Co to jest Content Marketing

Content Marketing to działania polegające na tworzeniu i dystrybucji wartościowych treści, które odpowiadają potrzebom docelowego odbiorcy, przynosząc korzyści marketingowe ich twórcom.
Content Marketing

Korzyści płynące z Content Marketingu

 • Wsparcie pozycjonowania
  (SEO Content Marketing)

  Wartościowa treść na stronie internetowej to jeden z głównych czynników rankingowych Google. Im bardziej kompleksowo i wyczerpująco opisany jest dany temat, tym lepiej strona oceniona zostanie przez wyszukiwarkę. Warto w takim przypadku pamiętać o odpowiedniej optymalizacji tekstów na stronie internetowej pod SEO tak, aby roboty Google mogły je łatwo zinterpretować. Systematyczne tworzenie treści wspomaga również pozycjonowanie na tzw. długi ogon, czyli zwiększanie widoczności serwisu na frazy wielowyrazowe, które łatwiej jest zamieścić w artykułach eksperckich na blogu niż np. w opisie produktu. Właściwie zoptymalizowany content będzie generować więcej ruchu na stronie.

 • Budowanie świadomości marki

  Poprzez odpowiednią dystrybucję wartościowych treści możliwe jest budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Można to osiągnąć m.in. poprzez promocję artykułów w social media, publikację tekstów na portalach tematycznych czy udzielanie wypowiedzi eksperckich w różnego rodzaju raportach. Im częściej użytkownik będzie się stykał z daną marką, tym większe staje się prawdopodobieństwo, że weźmie ją pod uwagę w procesie zakupowym.

 • Dotarcie do użytkownika na różnych etapach procesu zakupowego

  Odpowiednie treści mogą docierać do użytkowników na różnych etapach procesu zakupowego, stopniowo nakłaniając go do skorzystania z oferty. Jeśli klient szuka sposobu na rozwiązanie jakiegoś problemu, to możemy podsunąć mu artykuł prezentujący różne rozwiązania i rekomendujący jedno z nich. Natomiast kiedy jest już niemal zdecydowany na zakup i szuka opinii o wybranym produkcie, przedstawmy mu recenzję lub stronę z opiniami osób, które go kupiły. Skuteczna strategia Content Marketingu zapewni dotarcie do użytkownika z treścią odpowiadającą etapowi, na którym aktualnie się znajduje.
 • Kreowanie wizerunku eksperta

  W wielu branżach do czynników wpływających na decyzje zakupowe należy wizerunek firmy, od której kupujemy produkt lub usługę. Jeśli to, co chcemy nabyć, jest skomplikowane, ma wiele funkcji lub kosztuje dużo, potrzebujemy profesjonalnego wsparcia. Content Marketing może budować pożądany wizerunek marki na przykład poprzez artykuły eksperckie, filmy instruktażowe czy webinaria. Dzięki temu łatwiej jest zyskać zaufanie potencjalnego klienta.

Potrzebujesz Content Marketingu?

Napisz do nas!

Cennik Content Marketingu

Zapoznaj się z naszym cennikiem działań content marketingowych lub skontaktuj się z nami – doradzimy Ci wybór najlepszych rozwiązań w ramach dostępnego budżetu.
Prowadzenie działań Content Marketingowych
- opracowanie tekstów
- dobór miejsc publikacji
- publikacje
- monitoring publikacji

Cena od 169 zł netto za artykuł standardowy (Opracowanie tekstu artykułu sponsorowanego, tekst do 3000 znaków, 1 poprawka w cenie)

Cena od 400 zł netto za artykuł specjalistyczny (Opracowanie specjalistycznego tekstu, do 5000 znaków, 1 poprawka).
SEO poprzez Content Marketing
- opracowanie publikacji
- dobór miejsca emisji publikacji
- opłata dla wydawcy
- emisja artykułu z linkiem

Cena od 450 zł netto za dwa artykuły do 3000 znaków, wliczona opłata za emisję artykułu dla wydawcy (do 100 zł), 1 poprawka
Opracowanie tekstów content Marketingowych
- teksty do 3000 znaków
- 2 poprawki
- teksty zgodne ze strategię sklepu

Cena od 169 zł netto za artykuł standardowy (Opracowanie tekstu artykułu sponsorowanego, tekst do 3000 znaków, 2 poprawki w cenie)
Zaplecze Content Marketingowe
Prowadzenie zaplecza Content Marketingowego Zaplanowanie, uruchomienie i prowadzenia zaplecza content marketingowego (pod pozycjonowanie w Google).
- analiza
- wybór typu zaplecza
- zakres działań

Cena od 1200 zł netto. 2 domeny, na każdej po 3 teksty z linkami, dobór zdjęcia, linkowanie

Ile kosztuje Content Marketing?

Cena działań z zakresu marketingu treści kształtuje się bardzo różnorodnie w zależności od ich zakresu, jakości i intensywności. Jeżeli posiadasz sklep internetowy, cena za kompleksowy content marketing zaczyna się od 2000 zł netto. W cenę wliczone są zaplecza, copywriting, zakup domen, zakup publikacji emisji artykułów, teksty na blog.