fbpx
Zadzwoń do nas : 795 562 739
Kampanie Google Ads i SEO
Agencja Google Ads Białystok

Kampanie Google Ads (AdWords) Białystok

Prowadzenie i obsługa kampanii Google Ads (AdWords). Kampanie polskie i zagraniczne. Reklama AdWords Białystok

Zamień swoich cennych "potencjalnych Klientów" w "lojalnych Klientów". Nasz zespół profesjonalistów pomoże Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy wyrazili zainteresowanie Twoim produktem czy usługą.

Świetne narzędzie, które pozwala przedstawić ofertę dla użytkowników, którzy aktualnie jej szukają.

Poprowadzimy kampanię Google Ads (AdWords) za Ciebie. Na początku kampanii ustalimy wspólne cele biznesowe, które chcemy osiągnąć. A resztę zostaw już naszym specjalistom. Prowadzimy kampanie PPC takie jak: reklamy płatne w wyszukiwarce, reklamy wideo w serwisie YouTube, reklamy Display Ads, Zakupy Google, Remarketing i reklamy w social media Facebook Ads.

Masz pytania?

Jakie kampanie Google Ads prowadzimy?

Reklama wideo w kanale YouTube
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie reklamy internetowej. Nasz zespół jest gotowy pomóc uzyskać przewagę konkurencyjną, tworząc reklamy wideo w kanale YouTube. Pomoże ona zwiększyć świadomość marki.
Płatna reklama w wyszukiwarce
Zgarnij najwyższe ROI dzięki naszej reklamie w wyszukiwarce Google. Wydaj pieniądze mądrze i użyj najbardziej ukierunkowanej i opłacalnej formy reklamy.
Zakupy Google
Pokaż swoje produkty ze sklepu w Zakupach Google (PLA). Zdobądź wielu nowych klientów poprzez ten kanał sprzedaży. Google Shopping
Reklama Display
Oferujemy indywidualne strategie marketingu displayowego w celu zwiększenia świadomości marki, zaangażowania i konwersji. Z powodzeniem zarządzamy zarówno kampaniami bezpośredniego reagowania, jak i kampaniami związanymi z rozpoznawaniem marki.
Zwiększ przychody swojego e-commerce
Pozyskuj więcej kontaktów
Docieraj do swoich klientów
Buduj rozpoznawalność
Kampanie Google Ads Białystok

Kampanie Google Ads (AdWords)

Dobrze zaplanowana i egzekwowana strategia marketingu internetowego nie może pomijać niezwykle istotnego aspektu działań, jakim jest reklama Google. Skuteczna reklama w Internecie może stanowić ważny element na drodze do sukcesu strony internetowej. Dzięki reklamom Google Ads w sieci wyszukiwania, każdy przedsiębiorca zyskuje możliwość znaczącego zwiększenia rozpoznawalności marki, wygenerowania dużego wolumenu ruchu na stronę, a także zwiększenia poziomu sprzedaży. Osiągnięcie celów marketingowych firmy powinno tym samym zostać oparte na kompleksowych działaniach SEO/SEM. Decydując się na kampanie reklamowe w Internecie, niezależnie od celu, jaki stawiany jest przed reklamodawcą, watro wykorzystać ogromne możliwości, jakie oferuje reklama Google Ads (dawniej Google AdWords).

Dostarczamy rezultaty pomagające naszym Klientom osiągnąć cele biznesowe. Zarządzamy kontami naszych Klientów na bieżąco monitorując w kampaniach koszt kliknięcia CPC, budżety oraz konwersję, aby zapewnić maksymalizację ROI.

Nasze wybitne wyniki wynikają z kompleksowego podejścia, który zawiera szczegółowy opis firmy, oferowanych usług i produktów oraz aspiracji do reklamy Google Ads (dawniej: AdWords). Doradzamy które działania kampanii AdWords będą najefektywniejsze dla Twojej firmy.

Cena kampanii Google Ads (AdWords)

Koszt obsługi kampanii Google Ads (AdWords) wynosi 20% planowanego budżetu reklamowego. Przejrzyste rozliczenie z Klientem 🙂

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu kampanii Google Ads (AdWords), Facebook Ads, YouTube w Białymstoku.

 

Prowadzimy również kampanie zagraniczne Google Ads (dawniej: AdWords).

Kampanie Google Ads na kraje: Wielka Brytania, Niemcy, Francja oraz Litwa, Czechy, Słowacja i inne. 

Nad wszystkimi kampaniami czuwa nasz Certyfikowany Specjalista AdWords – Mariusz Małachowski.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym doradcą lub od razu wyślij zapytanie. Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę, analizę konkurencji.
795 562 739

Kampanie Google Ads, które zarabiają.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firma BrandStyle. Profesjonalne podejście i świetny kontakt. Odkąd zaczęliśmy współpracować pozycja naszej strony w wyszukiwarce Google stale idzie do góry co przekłada się na większą ilość klientów, a na tym najbardziej mi zależy! Dziękuje i zdecydowanie Polecam!
Krystian Kuźmicki
Krystian Kuźmicki
Właściciel
W wielkim skrócie - fachowo, a co najważniejsze nie ma problemu z kontaktem. Ja osobiście polecam.
Karol Sitko
Karol Sitko
Roletynet.pl - ANLES
Jak działamy?

Dokładność

Tworzenie grup reklam dla każdego słowa kluczowego zgodnie z zasadą SKAG. Dzięki temu reklama idealnie dopasowana do słowa kluczowego jest wyświetlana potencjalnemu klientowi, który trafia w odpowiednie miejsce na stronie docelowej.

Jakość

Dążenie do maksymalnego wyniku jakości słów kluczowych, aby ustawić koszt kliknięć jak najniższy CPC i współczynnik klikalności reklamy był jak najwyższy CTR.

Zasięg

Po osiągnięciu możliwie najtańszych kliknięć i najwyższego współczynnika klikalności, dążymy do osiągnięcia maksymalnej liczby wyświetleń kampanii.

Zysk

Będąc widocznym, możemy za pomocą optymalizacji konta Google Ads dobrać pozycję wyświetlania tak, aby uzyskać jak najwięcej kliknięć za możliwie najniższą cenę. W ten sposób możemy znaleźć najwyższą wartość marży pomniejszoną o koszt kampanii.

Zalety kampanii Google Ads:

 • efekty już w pierwszym miesiącu
 • kontrola nad kampaniami i budżetem
 • sprawna komunikacja

Dlaczego my? Agencja Google Ads.

 • Nie wiążemy się długimi umowami. Umowa na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • Przejrzyste warunki współpracy
 • Duże doświadczenie, praca na bardzo dużych budżetach
 • Gwarancja wzrostu sprzedaży

  Czy kampania Google Ads jest dla Ciebie?

  Jeśli interesuje Cię choć jeden z tych punktów, to TAK!

 • z reklamą Google można szybko wystartować
 • dzięki Google Ads docierasz tam, gdzie zaplanowałeś
 • wysoka pozycja w wyszukiwarce Google
Pozycjonowanie stron Białystok

Rozwijaj swój biznes razem z nami

Skorzystaj z naszego wsparcia, a pomożemy Ci wielokrotnie zwiększyć zyski.

Mariusz Małachowski

CEO

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy. To będzie początek długiej i owocnej współpracy.

Wiadomość wysłana!