fbpx
Zadzwoń do nas : 795 562 739
Kampanie Google Ads i SEO
Pozycjonowanie Białystok
Pozycjonowanie stron Białystok

Pozycjonowanie stron SEO Białystok

Bardzo dużo osób szukając usługi czy produktu, zaczyna poszukiwanie od wyszukiwarki Google. Jeżeli chcemy docierać do szerokiego grona potencjalnych klientów na terenie miasta Białystok, to należy być wysoko w wyszukiwarce Google. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci wypozycjonować stronę.

83
%
Organic Traffic - Wzrosty
52
%
Bounce Rate - Spadki
38
%
Average Visit Duration - Wzrost
27
%
Pages Per Session - Wzrost

Pozycjonowanie stron Białystok

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (Google) prowadzi do pozyskania bardzo wartościowego ruchu na stronie internetowej. Forma promocji budzi duże zaufanie Internautów, dociera wyłącznie do użytkowników zainteresowanych produktem czy usługą, którzy uprzednio wykonali zapytanie dla określonej frazy kluczowej. Wysoka pozycja w wyszukiwarce jest uzyskiwana dzięki optymalizacji witryny pod kątem zaawansowanego algorytmu, co stanowi dla użytkownika gwarancję, że odnaleziona strona dobrze wpisuje się w jego oczekiwania.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie w Google jest związane z pojęciem słów kluczowych (fraz, haseł). Są to wyrażenia, których wpisanie w wyszukiwarkę ma wywoływać pojawienie się promowanej strony w czołówce wyników. Wybór najefektywniejszych fraz wymaga analizy ich popularności wśród internautów, dopasowania do tematyki witryny oraz konkurencji w wyszukiwarce.

Promując witrynę w wyszukiwarkach interesują Cię nie tylko pozycje fraz, ale przede wszystkim efekty w postaci odwiedzin strony oraz akcji podejmowanych przez użytkowników. Dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatną instalację i konfigurację najbardziej rozwiniętego narzędzia analitycznego – Google Analytics.

Jak działamy?

Przeanalizujemy Twoją stronę i podpowiemy co należy zrobić, aby zwiększyć ruch i przychody.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach Google.pl, Google.com, Google.co.uk w języku polskim, angielskim. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania były w pełni bezpieczne i zgodne z polityką i wytycznymi wyszukiwarek – w szczególności Google.

Pozycjonowanie stron Białystok
Krystian Kuźmicki
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firma BrandStyle. Profesjonalne podejście i świetny kontakt. Odkąd zaczęliśmy współpracować pozycja naszej strony w wyszukiwarce Google stale idzie do góry co przekłada się na większą ilość klientów, a na tym najbardziej mi zależy! Dziękuje i zdecydowanie Polecam!
Krystian Kuźmicki
Właściciel
Stefan Bedkowski
Korzystam z usług od roku. Jest profesjonalnie i skutecznie !

Zaufali Nam:

Medical Honey
Serwis buduj.pl

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych to nasza pasja. Posiadamy niewielu Klientów, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, a nie ilość. Tak jak to robią inne agencje. Udokumentowane mamy wysokie efekty pozycjonowania sklepów, w bardzo trudnych branżach np. w odzieżowej, bieliźniarskiej czy kosmetycznej.

Jak działamy?

Rozmowa

Podczas rozmowy staramy się doprecyzować cel i zakres działania.

Oferta

Po analizie i wstępnej rozmowie, przygotowujemy propozycję działań oraz nasze rekomendacje.

Umowa

Doprecyzowujemy umowę i podpisujemy.

Plan działań

Przygotowujemy plan działań. Krok po kroku co będziemy robili podczas współpracy.

Działamy!

Rozwijaj swój biznes

Jesteśmy ekspertami w zwiększaniu sprzedaży w sklepach internetowych

Możesz nam zaufać jesteśmy profesjonalistami z ponad 8 letnim doświadczeniem w SEO.

Wiadomość wysłana!