fbpx
Zadzwoń do nas : 795 562 739
Kampanie Google Ads i SEO

Pozycjonowanie Lokalne SEO

Pozycjonowanie Lokalne w obrębie miasta, w którym znajduje się firma.

Pozycjonowanie Białystok

Pozycjonowanie lokalne SEO, zwiększa widoczność Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwarki Google. Czy Twój biznes jest właściwie wyeksponowany, a tym samym widoczny dla Twoich potencjalnych klientów Nasza agencja oferuje strategię pozycjonowania lokalnego SEO w wyszukiwarce Google. Projektujemy strategie marketingowe, które pozwalają zbudować silną bazę klientów, co przekłada się na rozwój Twojego biznesu lokalnie. Dajemy gwarancję zaistnienia wysoko w mapkach Google.pl. Chęć zmiany fryzury, naprawy auta, nadania przesyłki pocztowej czy skorzystania z usług medycznych. Fryzjer, mechanik, punkt pocztowy, lekarz, biuro rachunkowe czy adwokat. Wszystkie te branże, mają jedną wspólną cechę – działają lokalnie.

Pozycjonowanie SEO lokalne i regionalne firmy w Google Maps

Pracujemy ciężko, aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach lokalnych wyszukiwarki. Tworzymy profile na platformach społecznościowych oraz dostarczamy użyteczne informacje o firmie do docelowych odbiorców. Zwiększamy sprzedaż w Twoim mieście. Z danych udostępnionych przez Google wynika, że czterech na pięciu konsumentów korzysta z wyszukiwarek, by znaleźć produkty bądź usługi znajdujące się w konkretnej lokalizacji lub jej sąsiedztwie. Dodatkowo, jak wynika z badań, aż 78% osób wyszukujących usług bądź produktów lokalnie, dokonało ostatecznie zakupu (źródło), a 56% wyszukiwań miało na celu znalezienie informacji lokalnych w drodze (źródło).

Nasze doświadczenie

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pozycjonowaniu SEO lokalnym. Dajemy gwarancję pojawienia się wysoko w Mapkach Google.

Pozycjonowanie Białystok 62%
Pozycjonowanie stron w Białymstoku 86%
Mobile Marketing 52%
Reputation management 40%

Zadowoleni klienci

W wielkim skrócie - fachowo, a co najważniejsze nie ma problemu z kontaktem. Ja osobiście polecam.
Karl Sitko
Karl Sitko
Anles.pl
Korzystam z usług od roku. Jest profesjonalnie i skutecznie !

Od czego zaczynamy współpracę?

Powiedz nam jak chcesz być wysoko lokalnie?

Pozwól nam zająć się Twoim biznesem.
Wiadomość wysłana!