fbpx
Zadzwoń do nas : 795 562 739
Kampanie Google Ads i SEO
Pozycjonowanie Białystok

Pozycjonowanie sklepów i optymalizacja SEO Białystok

Pozycjonowanie i optymalizacja w organicznych wynikach wyszukiwania prowadzi do stabilnego wzrostu ruchu na stronie oraz do znacznego wzrostu sprzedażyrentowności i efektywności kosztowej naszym Klientom. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google gwarantują ruch na sklepie przez wiele miesięcy. Nasi specjaliści potrafią pozyskać użytkowników na stronę. Sukcesy to kilkadziesiąt projektów. Jesteśmy małą agencją pozycjonowania z Białegostoku.

83
%
Organic Traffic - Wzrosty
52
%
Bounce Rate - Spadki
38
%
Average Visit Duration - Wzrost
27
%
Pages Per Session - Wzrost

Pozycjonowanie sklepów

Nasza optymalizacja w wyszukiwarce obejmuje: Pozycjonowanie SEO, Optymalizacja On-Page strony, Link Building, Wyszukiwanie Słów, Strategia i Raportowanie działań.
  • Pozycjonowanie w wyszukiwarce jest podstawą sukcesu każdego sklepu. Pozycjonowanie to najskuteczniejsza metoda reklamy w wyszukiwarce Google sklepu internetowego. Nasza strategia SEOpozwoli zwiększyć widoczność w wynikach wyszukiwarki Google. Dostarczamy pełne raporty z pozycji słów kluczowych, raporty działań wykonanych na sklepie i w sieci. Skupiamy się na zwiększeniu ruchu na Twój sklep, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży. Wyprzedź konkurencję i dołącz do setek zadowolonych Klientów.
  • SEO jest bardzo ważnym kanałem sprzedaży. Oferujemy naszym Klientom wysoką jakość usług za przystępną cenę. Resztę wykona nasz zespół specjalistów. U nas otrzymasz bardzo dobre warunki współpracy (umowa na 6 miesięcy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia). Po każdym miesiącu raport z przeprowadzonych działań. Nic nie ukrywamy. Będzie zadowolony z efektów naszej pracy. Pozycjonowanie Białystok to nasz chleb powszedni. Zapytaj już dziś! 
Pozycjonowanie stron Białystok

Pozycjonowanie stron Białystok

Od 7 lat nasi specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy (działamy na rynku UK, USA). Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C: ✔️ posiadamy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najtrudniejszych branż: finansowych oraz developerskich; ✔️ prowadzimy działania pozycjonowania sklepów internetowych m.in. z branży modowej, kosmetycznej i meblarskiej; Pozycjonowanie stron Białystok – wiedza gwarantująca efektywność działań SEO ✔️ nie spoczywamy na laurach – nie tylko prowadzimy szkolenia SEO, ale również sami w nich uczestniczymy. Nasz zespół nieustannie szkoli się w zakresie zwiększania ROI (zwrotu z inwestycji) z pozycjonowania stron i sklepów internetowych, analityki oraz użyteczności. Dzięki temu oferowana przez nas strategia SEO jest maksymalnie efektywna.

Korzyści z pozycjonowania sklepu internetowego:

 
  • bardzo niska inwestycja, w promocję Twojej sklepu internetowego
  • wzrost sprzedaży
  • wzrost ilości konwersji
  • wzrost odwiedzin na sklepie
  • popularność marki

Sprawdź nasze Case Study

Może przekona Cię nasze Case Study ze sklepu odzieżowego ZOiO.pl. W 8 miesięcy udało nam się pozyskać 45 tyś odwiedzin z wyszukiwarki Google. Przeczytaj jak wypracowaliśmy duży ruch na sklepie na bardzo konkurencyjne frazy w Google.

Chcesz być najwyżej w wyszukiwarce Google? Zrobimy to dla Ciebie!

Zamów usługę pod numerem 795 562 739

Oferujemy poprzez pozycjonowanie sklepów:

WZROST RUCHU
Przygotowanie strategii pozycjonowania sklepu w wyszukiwarce Google.
Content Marketing
OPTYMALIZACJA SEO
Optymalizacja sklepu pod wytyczne Google. Naprawa błędów, poprawa szybkości sklepu.
LINK BUILDING
Pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do sklepu.

Jak działamy?

Przeanalizujemy Twój sklep i podpowiemy co należy zrobić, aby zwiększyć ruch i przychody.
Krystian Kuźmicki
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firma BrandStyle. Profesjonalne podejście i świetny kontakt. Odkąd zaczęliśmy współpracować pozycja naszej strony w wyszukiwarce Google stale idzie do góry co przekłada się na większą ilość klientów, a na tym najbardziej mi zależy! Dziękuje i zdecydowanie Polecam!
Krystian Kuźmicki
Właściciel
Stefan Bedkowski
Korzystam z usług od roku. Jest profesjonalnie i skutecznie !

Zaufali Nam:

Serwis buduj.pl

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych to nasza pasja. Posiadamy niewielu Klientów, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, a nie ilość. Tak jak to robią inne agencje. Udokumentowane mamy wysokie efekty pozycjonowania sklepów, w bardzo trudnych branżach np. w odzieżowej, bieliźniarskiej czy kosmetycznej.

Jak działamy?

Rozmowa

Podczas rozmowy staramy się doprecyzować cel i zakres działania.

Oferta

Po analizie i wstępnej rozmowie, przygotowujemy propozycję działań oraz nasze rekomendacje.

Umowa

Doprecyzowujemy umowę i podpisujemy.

Plan działań

Przygotowujemy plan działań. Krok po kroku co będziemy robili podczas współpracy.

Działamy!

Rozwijaj swój biznes

Jesteśmy ekspertami w zwiększaniu sprzedaży w sklepach internetowych

Możesz nam zaufać jesteśmy profesjonalistami z ponad 8 letnim doświadczeniem w SEO.

Wiadomość wysłana!